Eestlaste suurimad võidud online kasiinodes

Kuidas kasiinod on muutunud

Paljud kasiinod Eestis teevad erinevaid kasumlikke pakkumisi ja kampaaniaid, mis meelitavad uusi mängijaid erinevaid veebikasiinosid proovima. Interneti levik ja muude kaasaegsete tehnoloogiate areng annavad oluliselt rohkem võimalusi uuteks saavutusteks, hobideks, raha teenimiseks ja võitmiseks. Online kasiinode valdkond ei ole erand, kuid siinkohal on vajalik rõhutada, et hasartmängud on eelkõige meelelahutus, mitte rahateenimise viis. 

Soovitame väga tähelepanelikult enne pakkumisega liitumist kampaaniareeglitega tutvuda. Tasuta panuste, boonusraha ja keerutustega saadud võitudele kohaldub enamasti läbimängimisnõue, mis näitab, mitu korda tuleb võitudena saadud raha uuesti panustada, enne kui allesjäänud võidud saab rahas välja võtta.

Suurimad võidud on slotimängudes

Kuigi netikasiinod on Eestis tegutsenud juba üle kümne aasta, siis teateid suurtest jackpoti-võitudest oleme saanud alles viimased paar aastat. Kuna hasartmäng on siiski õnnemäng, siis õnne on nendes mängudes olnud ka mõnel eestlastel. Kahjuks on keeruline teada, milliseid summasid mängijad enne suurvõidu saamist aastate jooksul kasiinosse panustasid.

Suurimad jackpotid on väljamakstud slotimängudes, mida mängitakse üle maailma ja seetõttu on peavõidu võitmine statistiliselt vähetõenäoline. Populaarseimad progressiivsete jackpottidega slotikad on Mega Moolah, Divine Fortune ja Mega Fortune. Lisaks slotimängudele on eestlased ka kibedad pokkerimängijad ja loodetavasti kuuleme peagi mõnest edukast eesti e-sportlasest, kuid hetkel anname ülevaate eestlaste teadaolevatest ja suurimatest online kasiino võitudest.

Eesti esimene teadaolev suurvõit pärineb 2017. aastast

Esimesel Eesti veebikasiino miljonäril oli õnnelik käsi hoopis online ruletis ning õnnelik keerutus tõi mängijale 1,55 miljoni euro suuruse auhinna.

2018. aastal õnnestus kahel mängijal netikasiinost välja logida paarisaja tuhande euro võrra rikkama, mõlemal korral tõi jackpoti Divine Fortune slotikas.

Siinkohal peab mainima, et paarikümne tuhande euro suurused võidud ei ole igal aastal midagi erakordset ja nende kohta isegi eraldi uudiseid ei avaldata. Seetõttu on keeruline koguda andmeid, kui palju Eestis üldse netikasiinodes võidetakse ja kaotatakse.

Uus kümnend tõi uued miljonärid

2020. aastal õnnestus Eesti naisel kõigest 20-sendiste panustega võita slotimängus Hall on Gods erakordsed veidi enam kui 3,6 miljonit eurot. Võidu saamise hetkeks oli mängija online kasiinodes mänginud viis aastat ja väidetavalt olnud mõistlike mänguharjumustega. Samal aastal võideti suhteliselt väikeste panustega ka mitu üle 100 000-eurost võitu, mida võib Eestis samuti märkimisväärseks võidusummaks pidada, seega 2020. aasta oli Eesti mängijate seas fortuuna poolt soositud.

2021. aasta kuum suvi üllatas positiivselt ka kohalikke mängureid – suve alguses võideti megavõit 6,6 miljonit eurot Mega Moolah slotikal. Võidukeerutuse panuseks oli 3,75 eurot ning kõigest paar kuud sai Eesti kõigi aegade suurim võit oma esikohta hoida. 

Sama aasta augusti lõpus naeratas õnn ühele mängijale veelgi suuremat naeratust ning kinkis samal Mega Moolah slotikal uue võidu – seekordse võidu suuruseks oli 7 231 524,94 eurot ning panuse suuruseks jällegi 3,75 eurot. 30-aastane mees oli jällegi saanud innustust paar kuud tagasi saadud suurvõidust ja läks teadlikult sama kullapada püüdma. 

Maailma suurim online kasiino võit on kantud Guinnessi rekordite raamatusse

Erakordsed 19 430 723 eurot õnnestus 2021. aasta aprillikuus võita Belgia päritolu mängijal. Siimaani ajaloo suurima võidu tõi ülipopulaarne Mega Moolah slotimäng, mis põhineb Alice Imedemaa teemal. Mängija tegi veebikasiinos väidetavalt oma viimase, 15-euro suuruse panuse ja nii öelda leidis kullapoti. 

Nädal varem oli samas kasiinos võidetud paarimiljoni suurune jackpot ja mängija kinnitab, et see inspireeris teda samuti võidust unistama. Seniajani suurim jackpoti võit on kantud ka Guinnessi rekordite raamatusse ja jääb ootama uut megarekordit. Võrdluseks – maailma suurim lotovõit on üüratud 1,6 miljardit eurot, aga tuleb meeles pidada, et USAs on lotovõidud maksustatud ja sellest tuli ära maksta päris korralik summa tulumaksu.

Jääb üle ainult loota, et õnnelikud võitjad uut jackpotti ja megavõitu püüdma pole läinud ja mängivad endiselt vastutustundlikult. Enamik võitjad on lubanud täita oma unistusi – osta maja, auto ja palju reisida.

Suured võidud ei eelda suuri panuseid

Nagu näha, siis ei ole õnnemängus võitmiseks vaja tingimata suurte summadega panustada. Slotimängudes on mitu korda võidud jackpotte kõigest miinimumpanustega. Ka Eestis on mitu väga edukat õnnemängude arendajat, seega jääb üle loota, et ühel hetkel võidetakse mõni suurem progressiivne jackpot ka täiesti eestlaste loodud kasiinomängus.

Kommenteeri