WordPress 6.4 “Shirley” väljastatud

Jälle see aeg kätte jõudnud kui WordPress sai uue suure värskenduse osaliseks. Lisaks funktsionaalsuse täiendustele ja muudatustele tuleb 6.4 versiooniga uus vaikimisi theme/kujundusmall nimega Twenty Twenty-Four.

Uus Twenty Twenty-Four kujundusmall

Kogege saitide redigeerimise uut tipptasandit Twenty Twenty-Four abil. See uus mitmekülgne vaiketeema on hoolikalt välja töötatud, võttes arvesse kolme erinevat kasutusjuhtumit, alates kirjanikest ja kunstnikest kuni ettevõtjateni. Säästa aega ja vaeva tänu selle ulatuslikule valikule üle 35 malli/template ja mustriga/patterns ning avasta loovate võimaluste maailm mõne pisikese kohanduse abil. Twenty Twenty-Four uskumatu paindlikkus tagab ideaalse sobivuse peaaegu igat tüüpi saitide jaoks.

Parem kiirus

Seoses kiiruslike omaduste parendamisega on tehtud rohkem kui sada uuendust. Puudutab see ennekõike lehe laadimise kiirust ning järjekorda kuidas lehe sisu laetakse, ümber on mõeldud javaScripti failide laadimise järjekord. Ennekõike peaks see parandama lehe “nägu” Google silmis mis annab kodulehele parema skoori ja läbi selle parema positsiooni orgaaniliste otsingutulemuste seas.

PHP versioonide tugi

Arendajate poolt on uut versiooni soovitatud kasutada serveris kus tarkvarana on kasutusel PHP versioon 8.1 või 8.2. Kuidas kontrollida milline PHP versioon sinu serveris parajasti jookseb saab selle õpetuse abil meie veebist: Millist PHP versiooni mu koduleht kasutab?

Kommenteeri