Kiirkasiinod kui hasartmängu maailma tõusev trend

Kasiinode ja hasartmängude maailm ning trendid on läbi aegade muutuses olnud – alustades esimeste panuste seadmisi enne meie ajaarvamist, jätkates vanade kaardimängudega maailmaretkedel merel olles kuni tänapäevase nutimaailmani välja, kus igal huvilisel on kasiino ja meelelahutus ühes sellega kohe tagataskust võtta. Viimasel ajal ongi kõige kuumemaks trendiks ja suunaks, kuhu suunas pürgivad kõik uued ja ka osad vanemad kasiinod, niinimetatud kiirkasiinod ehk kontovabad, Soomepäraselt nettikasino ilman rekisteröitymistä kasiinod. Mis nad aga endast üldse täpsemalt kujutavad ja mis nad eriliseks teeb ja kas tegemist on ka turvalise ja jätkusuutliku lahendusega?

Mis on üldse kiirkasiino ehk kontovaba kasiino lahendus?

Kiirkasiinoks nimetatakse sellise online kasiino vormi, kus saad mängima asuda konto vabalt ehk väga kiiresti. See aga ei tähenda, et sul ei ole seal üldse enda nimelist kontot vaid seda, et sina ei pea ise seda kontot registreerima, valideerima, kinnitama ja neid tohutuid andmeid sisestama, vaid sina saad kohe mängima asuda. Kasiino mille keskkonnas sa mängima asud loob ise sulle sinu eest konto, kus nii öelda virtuaalses rahakotis on ka sinu sissemaksed ja võidud ning kus saad ka edaspidi sisse logides mängida, panustada ja võite välja võtta.

Kuidas see konto loomine siis täpselt toimib?

Selleks, et kohe kibekiirelt mängima asuda on vaja kasiinos raha, mille eest mängida ja mida panustada. Selle tarbeks saad sa kohe esilehel esimese sissemakse teha, seda kiir kasiinodes reeglina sellise makselahenduse nagu Trustly vahendusel. Raha on olemas, panused tehtud ja saad mängima asuda. Samal hetkel aga vahendab makse platvorm pangast piisavaalt andmeid koos kinnitusega sinu isiku kohta kasiinole, et enne kui raha sissemaksena kohalegi jõuab on kasiino sulle sinu isikuga seotud konto valmis teinud.

Kuna see on otseselt sinu isikuga seotud siis saad sa ka edaspidi seal kasiino keskkonnas sisse logida ja oma kontole ligi kas pangalingi või Smart-ID või mobiil-ID lahenduste abiga end tuvastades. Kogu registreerimise protsess on sellega nii mugavaks ja lihtsaks tehtud, et mängija ise ei peagi midagi tegema ega nuputama.

Kas selline lahendus on aga ka turvaline?

Võib esialgu hirmutav tunduda, et mingi platvorm kusagil võtab ise sinu andmed ja siis tehakse sulle sinu eest kuhugi konto. Küll aga ei ole tegelikult muretsemiseks põhjust ja seda mitmel põhjusel.

Trustly on tuntud makselahendus mis on Rootsist pärit ja allub kenasti sealsetele finantskontrollidele ja muudele meetmetele, mis sellisele andmeid ja raha haldavale ettevõttele kehtivad. Nad on ka turul pikalt tegutsenud ja sellega end ka ajas kenasti tõestanud kui kindel ja usaldusväärne valik makselahenduste seast. Neid kasutavad näiteks ka paljud e-poed, Eestis on see enamlevinud ehituspoodide e-poodides, seega ei ole tegemist eranditult vaid kasiinodega tegeleva makselahendusega vaid universaalse teenusega, mis on Eesti turul lihtsalt põhiasjalikult just kasiinodes kanda kinnitanud. Lisaks ei ole nende näol tegu sellise lahendusega, mis sinu raha või andmeid talletaksid. Nemad ainult vahendavad raha ja informatsiooni ühest keskkonnast teise. Seega ei talletu neil kellegi andmeid ja neil ei ole ka vähimat põhjust seda informatsiooni hoida või sellega midagi peale hakata.

Lisaks alluvad kõik kasiinod, sealhulgas ka kontovabad ehk kiirkasiinod mis on Eestis registreeritud või litsentseeritud siinsetele seadustele ja reeglitele ning nende üle peab valvet Eesti Maksu- ja Tolliamet, kelle lehelt saad ka kehtiva loa olemasolu kontrollida. Nende puhul võib kindel olla, et midagi kontrollimata nad ei jäta ning kui asi on nende poolt heaks kiidetud siis nad aitavad ka probleemide esinemise korral.

Kuidas ma leian just ise endale sobivaima kiirkasiino?

Siinkohal tasub taustatööd teha ja veidi uurida. Kui turvalisuse poole pealt on asi uuritud ja klaar siis tasub ka otsingust välja tulevaid ülevaateid ja hinnanguid lugeda ja vaadata ning kui ka selles osas tundub seis hea siis vaata üle milline on mängude ja boonuste valik antud kasiinos. Paljud kasiinod võimaldavad tänapäeval ka mänge tasuta ehk demo korras katsetada, see on parim viis selgusele jõuda kuidas mängude valik istub.

Üldiselt tasub kindlaks jääda enda sisetundele ja varasemale kogemusele – kui valitud kiirkasiinos mida hindad on olemas kõik, mida ühelt kiirkasiinolt ehk kontovabalt kasiinost ootad ja seal keskkonnas on hea, mugav, lihtne ja lõbus olla ja mängida siis tasubki just seal ka oma esimesed katsetused teha. Selle põhjalt saad juba oma kogemuse kätte, mille põhjal lõplik hinnang luua, kas keskkond on sobiv või mitte.

Kommenteeri