Parimad WordPressi tasulised kujundusmallid, mai 2020

WordPressile on nii tasulisi kui ka tasuta valmis themesid, kolmas alternatiiv neile valikutele on nö. rätsepalahendusena personaalselt sulle valmistatud kujundusmall.

Seekordses ülevaates on tähelepanu all tasulised themed ning parimad neist, kriteeriumiteks eelkõige võimaluste rohkus, tugi kolmandate osapoolte valmistatud laiendustele ja visuaalne ilu.

Astra

Astra (Pro versioon) on visuaalselt palju ilusaid lahendusi pakkuv kujundus, palju võimalusi ning nii mitmestki konkurendist optimeeritum – mis siis tagab paremad kiiruslikud omadused. Sobib nii kodulehe kui ka e-poe ülessättimiseks (Woocommerce tugi).

Näited:

Toetatud kõik paremad visuaalsed ploki toimetajad Elementor, Beaver Builder ja Gutenberg.

Lihtsalt võimalik paigaldada koos sisuga erinevaid disainilahendusi.

Omab populaarse WordPressi mitmekeelsuse laienduse WPML tuge.

Edasiarenduseks olemas “child-theme”.

Sellest on olemas ka tasuta versioon aga tunduvalt vähemate võimalustega.

Eestis kasutab seda näiteks Mati Kullaäri.

Hind alates $59

Vaata lähemalt

BeTheme

BeTheme on veelgi suuremate võimaluste hulgaga ja visuaalselt väga ilus kujundusmall kuid on mahukam ja selle võrra natuke aeglasem.

Kaasa tuleb 2 tasulist laiendust: Slider Revolution slideri plugin ja WPBakery Page Builder visuaalne plokipõhine sisu ehitaja.

Näited:

Visuaalsetest plokipõhistest toimetajatest tugi siis kaasa tuleva WPBakery Page Builder puhul ja Elementor (viimane siis tasuline laiendus aga seda kaasas ei ole, saab eraldi juurde osta).

Omab populaarse WordPressi mitmekeelsuse plugina WPML tuge.

Hind $59

Vaata lähemalt

Bridge

Bridge on elegantne ja paljude võimalustega theme. Sobib nii e-poe kui ka kodulehe jaoks. Lihtsalt paigaldatavad disainilahendused koos sisuga (demod).

Kaasa tulevad mitmed tasulised WordPressi laiendused nagu WPBakery Page Builder, LayerSlider Slider, Slider Revolution ja Timetable Responsive Schedule.

Videoõpetused kust leia vastused ka keerukamatele küsimustele.

Hind $59

Vaata lähemalt

Avada

Avada on preemium WordPressi kujundusmall mis sisaldab samuti palju erinevaid valmis kujundusstiile. Neid on võimalik ühe klikivajutusega paigaldada koos näidissisuga.

Kasutusel Avada enda meeskonna poolt arendatud Fusion Builder nimeline visuaalne plokipõhine sisueditor. Lisaks WordPressi enda Gutenbergi sisutoimetaja tugi.

Tasulistest WordPressi laiendustest saab tasuta kaasa Slider Revolution, Layer Slider, Advanced Custom Fields Pro ja Convert Plus.

Omab populaarse WordPressi mitmekeelsuse laienduse WPML tuge.

Hind $60

Vaata lähemalt

Flatsome

Flatsome on ennekõike tugeva e-poe (Woocommerce) toega kujundusmall.

Sisu ehitamiseks kasutusel Flatsome enda meeskonna poolt arendatud plokidel sisu ehitada võimaldav UX Builder mis sisaldab elemente ja plokke nii kodulehe kui ka e-poe ehitamiseks.

Omab populaarse WordPressi mitmekeelsuse laienduse WPML tuge.

Edasiarenduse jaoks on olemas “child-theme”.

Eestis kasutab seda näiteks e-poed Boost Yourself, Elektroonika24 ja Nurme

Hind $59

Vaata lähemalt

Enfold

Enfold on puhta ja modernse disainiga WordPressi kujundusmall mis sobib nii kodulehe kui ka e-poe jaoks. Kaasa tuleb 18 erinevat valmis disaini mida lihtne paigaldada.

Sisu ehitamiseks kasutusel Enfold taga oleva Kriesi meeskonna enda poolt arendatud Advanced Layout Editor mis töötab drad-and-drop põhimõttel.

Omab populaarse WordPressi mitmekeelsuse plugina WPML tuge.

Hind $59

Vaata lähemalt

Salient

Salient on paljude võimalustega WordPressi kujundusmall mis sobib erinevateks ülesanneteks, koduleht, e-pood, maandumisleht jne.

Tasulistest WP laiendustest tuleb kaasa WPBakery Page Builder visuaalne sisueditor mida Salient meeskond on kõvasti täiendanud erinevate plokkidega mis sisu veelgi effektsemaks teevad.

Kui soovid ehitada e-poodi siis see on just õige valik, sest sisaldab samuti ka Woocommerce jaoks erinevat valmis funktsionaalsust.

Omab populaarse WordPressi mitmekeelsuse plugina WPML tuge.

Korralik veebist kättesaadav dokumentatsioon probleemide lahendamiseks ja edasiarendusteks.

Hind $60

Vaata lähemalt

Kokkuvõte

Ülevalpool välja toodud lahendustest parim kodulehele on kindlasti Astra ning e-poele Flatsome, esimene on kiire ja teine pakub vajalikul määral võimalusi e-kaubanduseks.

Nii tasuta kui tasulised kujundusmallid on säästlik viis oma veebilehe tegemiseks aga eelkõige on need mõeldud sulle endale töövahendiks kodulehe tegemisel. Ning tuleb mainida, et nende kahe variandi valik on õigustatud kui sa alles testid oma äriplaani.

Kõige edulisem lahendus on ikkagi rätsepalahendusena tehtud WordPressi koduleht/e-pood, sest sellisel juhul on täidetud korraliku spetsialisti palkamisel, et koduleht on läbi mõeldud, kiire ja mõeldud täitma just sinu vajadusi ja nõudeid ning sisaldab neid valikuid ja võimalusi mida sul reaalselt vaja on igapäevaselt, muutes administreerimise mugavamaks ja vähem aega nõudvamaks.

Valmis kujundusmallide kasutamisel saab enamasti komistuskiviks see, et need on aeglased, sest need on nii võimalusi täis pikitud ja tekitavad serverile suurt koormust. Raske on saavutada head positsiooni Google otsingus orgaaniliselt (ilma, et sa Google-ile ei maksaks).

Kommenteeri