3 näpunäidet kodukontori tõhususe suurendamiseks

2020 aasta läheb ajalukku kui muutusi täis aasta. Covid-19 pandeemia tõttu oli kogu planeet sunnitud kohandama nn uue normaalsusega. Erinevate muutuste raames oli tööviis kahtlemata üks mõjukamaid.

Kord takistatud tavalisse töökohta kolimast. Rahvahulkade vältimiseks olid töötajad ootamatult sunnitud võtma kasutusele nn kodukontori. Kuid kui see muutus on midagi ootamatut, millised probleemid võivad tekkida? Üks neist on kodukeskkonna ettevalmistamatus, et nüüd mahutada ka teie professionaalset asukohta.

Kas olete kunagi tundnud, et olete vähem produktiivne, kuna ei suuda enam koduseid ja tööalaseid ülesandeid ühitada? Kas tundub, et teil on nüüd rohkem tööd kui varem? Noh, selles artiklis arutame veidi selle üle, kuidas tehnoloogia võib teie kodukontori tõhusust tõsta. Nii ei teki teil enam kunagi selliseid probleeme. Tutvuge allpool kolme tehnoloogia nõuannetega, mis aitavad teid praegusel kaugtöö ajal.

Tutvu TonyBet app veebisaidi rakendusega ja tee oma panused kohe!

Nutikas pirnid

Enamikul tänapäeva lutikatest lambipirnidest pole mitte ainult nutitelefoni kaudu sisse- või väljalülitamise võimalus, vaid ka intensiivsuse ja värvide juhtimine. Sel viisil on võimalik päeva jooksul valguse värvide vahel vaheldumisi sõltuvalt eesmärgist. See muudatus, mis ei paista teie tootlikkusele nii suurt mõju avaldavat, võib teie töö efektiivsust oluliselt muuta.

“kodukontor”.

Uuringud näitavad, et valge valgus tagab suurema tähelepanu, parema nähtavuse ja erksuse olukorra. Nii sobib ta ideaalselt õppimise, töö ja keskendumise hetkedeks.

Kollane valgus seevastu toob silmadesse palju suurema mugimise ja loob puhkeolukorra. Seetõttu sobib ideaalselt pärast tööaega.

Samuti on värvide erinevus palju suurem kui ainult need kaks. Järelikult on kujutlusvõime nende lampidega keskkondade loomisel piiriks.

Vähe sellest, valgustugevuse juhtimine osutub väga tõhusaks nii erinevate olukordade kui ka värvide jaoks. Brasiilia oftalmoloogianõukogu andmetel “rohke valgusega keskkondades pupill sulgub ja pimedates kohtades pupill laieneb, et tabada pildi moodustamiseks piisav hulk valgust”. Kuna see pupillide laienemine on midagi ebaloomulikku, võivad teie kehal olla tagajärjed valguse liigse või puudumise tõttu.

Hääljuhtimine väldib segajaid ja säästab aega

Wall Street Journalile antud intervjuus teatab Rachel Emma Silverman meile, et iga katkestuse korral kulub meil tegevusele keskendumiseks umbes 23 minutit. “Kodukontoris” töötades on segajaid lugematu arv. Seetõttu on võib-olla see suurim põhjus, miks tootlikkus selles töömudelid nii palju langeb.

Hea uudis on see, et tehnoloogia abil saame seda probleemi oluliselt leevendada. Kuna meie eesmärk on tõsta “kodukontoris” efektiivsust, siis tuleb võimalikult palju segavaid tegureid kõrvaldada. Seetõttu on sellised toimingud nagu püsti tõusmine, et aken sulgeda, sest hakkas vihma sadama; liigutage kardina sulgemiseks, kuna päike langeb otse teie silmade alla; kasta oma taimi; ventilaatori sisselülitamine võib teie tähelepanu hajutada ja keskenduda. Lühiajaliselt tundub see ebaoluline, kuid pikemas perspektiivis võivad need teie aega oluliselt mõjutada.

Lisaks, kuna teie kodust on saanud teie töökeskkond, veedate seal palju rohkem aega. Nii on hetked teie kodus kogu selle automaatika juures palju kergemad. Kuna see toob teie koju soojust ja palju suuremat luksust.

Tehnoloogiad, mis teie heaks töötavad

Kujutage ette, kui palju aega säästate, kui keegi teeks teie eest igapäevaseid ülesandeid. Ja ma ei räägi inimeste palkamisest seda tegema. Tänapäeval on turul juba masinaid, mis seda suudavad. Selliseid asju nagu kodu koristamine ja isegi hommikune kohvijoomine saab automatiseerida. Sel viisil säästes teie aega, vaeva ja sellest tulenevalt suurendades oma “kodukontori” efektiivsust.

Eelnimetatud näidete kohta lisateabe toomiseks on autonoomse tolmuimeja hind tavaliselt umbes 2000,00 dollarit. Programmeeritav kohvimasin on seevastu väga erinev: vahemikus 400,00 $ kuni 3000,00 $.

Kommenteeri