Kuidas valida õige online blackjacki strateegia?

Õige online blackjacki strateegia võib tähendada erinevust mängus võitmise ja kaotamise vahel. Parimad Eesti kasiinod internetis pakuvad blackjacki mängimise võimalusi ja online blackjack annab mängijatele võimaluse pikas perspektiivis kasumit teenida, kuid see on võimalik ainult siis, kui suudad kasutada õiget blackjack online mängimise strateegiat. Vaatame lähemalt kuidas enda jaoks kujundada online blackjacki jaoks õige strateegia.

Päris raha eest mängimine

Kui soovid mängida selle nimel, et oma online blackjacki sessioonidega päris raha võita, pead õppima strateegiat. Ja see peaks olema protsess, kus otsid abi ja ei ürita iseseisvalt “Ameerikat avastada”. Online blackjacki esimene viga on see kui proovid kõike ise teha ja ainult oma vigadest õppida.

Kui teed mängus otsuseid hetkeemotsiooni ajel võid kahjustada oma võimalusi maksimeerida online blackjacki võite. Võib-olla on sul kalduvus usaldada sisetunnet selles osas, millised kaardid sinu arvates järgmisena tulevad. See on kindel viga, sest sinu võimalused saada mistahes kaarti on suhteliselt juhuslikud. Võib olla oled ka teistelt mängijatelt saanud nõuandeid. Tegelikult on paljud traditsioonilised blackjacki teooriad osutunud valeks ja kui järgid neid pimesi, teed sellega vigu.

Paljud inimesed arvavad ka, et online blackjacki strateegia piirdub lihtsalt mõtlemisega, millal oma käele kaarti juurde võtta ja millal seista. Kuid tegelikult pead arvestama ka mõne eriolukorraga, kui saad näiteks panust duubeldada, kaardid kaheks erinevaks käeks jagada, ässa vastu kätt kindlustada ja käest loobuda. Nende võimaluste teadmine muudab sinu lõpptulemuses päris palju.

Lõppkokkuvõttes peaks olema sinu eesmärk õppida igas olukorras õiget otsus tegema. Kui suudad seda teha, annad endale parema võimaluse teenida online blackjacki mängides kasumit.

Parim meetod online blackjacki mängimiseks

Nagu öeldud siis veebis blackjacki õppimine ei tohiks tähendada seda, et proovid seda katse-eksituse meetodil ise teha. Probleem on selles, et varasemate tulemuste väikese valimi põhjal võid kujundada valesid eelarvamusi. Peaksid siiski toetuma nõuannetele, mis on saadud algoritmidest, mis mängivad läbi tuhandeid ja tuhandeid blackjacki käsi, kasutades kõiki võimalikke olukordi sinu kaartide ja diileri kaartide osas.

See toob lõpuks välja eelistatud otsuse iga online blackjacki olukorra jaoks. Online blackjacki strateegiaga tabelid annavad sulle nimekirja otsustest, mida peaksid tegema, näiteks kaardi juurde võtmise, seismise, duubeldamise jne osas. Need tabelid hõlmavad kõiki võimalikke olukordi, mis võivad ilmneda diileri ja sinu käe vahel. Võid leida strateegiad, kus on loetletud vähem kui 10 reeglit, aga võid leida ka teisi tabeleid, kus on kuni 30 erinevat juhist. Mis vahet neil on?

Üldine rusikareegel on see, et pikemad juhendid on sinu jaoks eeldatavate tulemuste seisukohast üldiselt paremad. Need võtavad käte kujunemise osas sageli arvesse rohkem nüansse kui lühemad tegevuste kirjeldused. Selle tulemusena, kui soovid enda jaoks kasutusele võtta kõige edukama online blackjack strateegia, et anda endale võitmiseks võimalikult suur võimalus, on parem valida mõni pikem strateegia kirjeldus.

Need juhised võivad sageli olenevalt allikast ka veidi erineda. Enamik neist viitab strateegia kasutamise tagasimakse protsendile, mida võid oodata, kui järgid reegleid täpselt. See protsent jääb tavaliselt vahemikku 99,5% või on sellest veidi suurem. Loomulikult tähendab see protsent tulemust, mis saadakse keskmiselt mitmete tuhandete käte mängimisel. Lühemas perspektiivis ja sinu jaoks spetsiifiliselt võib see protsent olla ka palju suurem või väiksem, sest tegemist on siiski õnnemänguga.

Kommenteeri