5 parimat e-lahendust, mida kliendid armastavad ja millest ka Sinul kasu on!

Uued ja põnevad e-lahendused on eestlaste jaoks ootuspärased. Oleme e-riik ning innovaatilised lähenemised erinevates eluvaldkondades on igati teretulnud. Digitaalsed lahendused säästavad Su aega ja raha ning teevad Sinu igapäevaelu lihtsamaks ja efektiivsemaks. Vaatame lähemalt viit parimat e-lahendusi pakkuvat ettevõtet, mida kliendid armastavad ja millest ka Sinul kasu on.

1)Transferwise

Üle ega ümber ei saa Eesti kuulsaima ettevõtte eduloost. Transferwise alustas idufirmana 2011. a ning nüüdseks on kasvanud 14 kontoriga, üle 2200 töötajaga ja 9 miljoni kliendiga suurettevõtteks. Rahvusvahelisse tehnoloogiaettevõttesse investeeris nii Richard Branson kui ka PayPali kaasasutaja Max Levchin. 2020. a hinnati Transferwise’i väärtuseks viis miljardit dollarit. Transferwise on kahtlemata Eesti au ja uhkus!

Miks Transferwise Sulle kasulik on? Transferwise teeb Sinu rahvusvahelised rahaülekanded ära lihtsalt, turvaliselt, kiiresti ja soodsalt. Säästad raha, sest ülekande teenustasu on seejuures tunduvalt madalam kui seda oleks tavalise pangaülekandega.

2)    Cleveron

Cleveron on järjekordne Eesti tulevikuettevõte, mida on saatnud ülemaailmne edu. Cleveron arendab kõige innovaatilisemaid kaupade kättetoimetamise viise. Sa oled kindlasti Cleveroni robootilisi pakiautomaate kasutanud Itella SmartPOSTis. Välismaal kasutab Eesti ettevõtte teenuseid näiteks Walmarti kaubanduskett ning Zara riidepoekett. Cleveron figureerib Eesti ihaldusväärseimate tööandjate TOPis ning investeerib pakiautomaatidesse, kuhu saab tellida ka toidukaupu.

Miks Cleveron Sulle kasulik on? Cleveron aitab Sul säästa aega. Paki kättesaamiseks ei pea enam ootama pikas järjekorras, et klienditeenindaja jutule saada. Kauba saad kätte kontaktivabalt!

3)    Veriff

Innovaatiliste e-lahendustega ettevõtete leidmiseks ei pea koduuksest kaugemale vaatama. Järjekordne Eesti ettevõtte Veriff pakub biomeetrilist isikutuvastamise teenust internetis. Võimekas tehisintellekt suudab tuvastada üle 8000 isikut tõendavat dokumenti vähemalt 36 keeles ning 95% isikusamasuse tuvastustest toimivad esimese korraga.

Nende klientideks on enamasti finantstehnoloogia ettevõtted nagu näiteks tuntud investeerimisplatvormid Mintos ja EstateGuru ning krüptorahale spetsialiseeruv ettevõte Blockchain. Hetkel maailmas aset leidev pandeemia avas aga laiema turu ka notaritele ja ülikoolidele. Veriff kaasas investoritelt pandeemia ajal nii muuseas ka 15.5 miljonit dollarit.

Miks Veriff Sulle kasulik on? Veriff kaitseb Sind identiteedivarguse ja -pettuse eest. Sisselogimine on turvaline, täpne ja lihtne.

4)    Coursera

Coursera on Ameerikas loodud e-õppe platvorm, mis pakub tuhandeid online kursuseid parimatelt ülikoolidelt ja ettevõtetelt. Coursera väärtus arvatakse olevat üle 1.5 miljardi dollari ning uusi teadmisi omandab Coursera lehelt rohkem kui 50 miljonit inimest. Kahtlemata on tegemist revolutsioonilise e-hariduse pakkujaga.

Miks Coursera Sulle kasulik on? Sa saad valida kursuste vahel, mida pakuvad maailmakuulsad ülikoolid ja ettevõtted nagu Yale, Stanford, Michigan, Google ja IBM. Kursuse läbimisel saad sertifikaadi. Sul on võimalus omandada isegi magistrikraad ja seda kõike internetis kodust väljumata. Niimõnigi kursus on nende lehel tasuta!

5)    Trustly

Trustly on innovaatiliste e-lahenduste musternäidis, mille tohutut edu on raske sõnadesse panna. See Rootsi ettevõte on maksevahendus platvorm, mis teostab Sinu internetimakseid otse pangakontolt. Oled Trustlyga kindlasti kokku puutunud, kuna ettevõttel on partnereid üle 4500, olulisimate seas PayPal, Alibaba, Facebook, eBay, Unicef. Ettevõtte 2019. a tulu küündis 150 miljoni dollarini. Trustly tegutseb 29s Euroopa riigis ning ka Eesti online kasiinod on need, kelle jaoks Trustly väärtust loob.

Miks Trustly Sulle kasulik on? Tänu Trustlyle ei pea internetikasiinos kontot looma ning isiklikke andmeid kasiinoga jagama. Sisse- ja väljamaksed toimuvad otse Sinu pangast 5 minutiga, turvaliselt ja mugavalt.

Kommenteeri