5 olulist põhimõtet, mille järgi valida turvaline kasiino

Kas tunned, et nädalavahetusel kodus istudes on igavaks kiskunud ning tahaksid tuua oma ellu pisut põnevust? Isegi, kui parasjagu ei saa minna füüsilisse kasiinosse, toovad netipõhised hasartmängukorraldajad otse sulle koju autentse kasiinoelamuse. Tänu HD-kvaliteediga striimitavatele kasiinostuudiotele saad live-kasiino laudade taga istudes kätte samasuguse glamuurse kogemuse nagu ehtsas maapealses mängukohas.

Netikasiinode valik on väga kirju, kuid enne agaralt mängima asumist peaksid mõtlema mõnele pisiasjale kasiino valimisel. Kõik kasiinod pole võrdsed – neid eristavad mõned olulised asjad. Casinobernie teeb alljärgnevalt ülevaate 5 sellisest faktorist, mida tuleks kasiino valimisel meeles pidada.

1. Tegevusloa number olgu nähtav

Kui kasiinol pole tegevusluba Eestis, siis selline kasiinoportaal tuleks koheselt sulgeda. Tegevusluba pole niisama iluasi: see näitab, et kasiino on võtnud vaevaks kohalikul turul tegevusluba hankida ning järgida kohalikke seaduseid.

Iga firma, kes soovib eestlastele õnnemänge korraldada, peab selle jaoks hankima vastava tegevusloa Eesti Maksu- ja Tolliametilt. Taotluse käigus kontrollitakse ettevõtte tausta ja sellega seotud isikuid väga põhjalikult. Kui EMTA-l on kas või õhkõrn aimdus, et tegemist võib olla kuidagi kahtlase firmaga, siis tegevusluba ei anta.

Tegevusloa number peaks ilutsema online kasiino veebilehe jalutsis. Kui seda seal ei ole, siis võid sama hästi kasiinoportaali sulgeda, sest tegevusloa info peitmine on oluline ohumärk.

2. Kvaliteetsed mängutootjad

Kui levinud tsitaat ütleb, et sa oled täpselt nii hea nagu need inimesed, kellega sa läbi käid, siis üks online kasiino on just nii hea kui tema partnerid, st mängutootjad. Kasiinod ise reeglina mänge ei tooda, välja arvatud mõned üksikud erandid. Valdavalt on online kasiinod justkui vahendajad, kes edastavad mängutootjate mänge. Mängutootjad jällegi toodavad mänge ainult selleks, et kasiinod saaksid neid esitleda – tootjate endi juures mängida ei saa.

Kasiinomängude tootjaid on rohkelt erinevaid, kuid vaid mõned neist on end turul tõestanud. Nimed nagu NetEnt, Evolution Gaming, Play’n Go, Microgaming või Playtech on tunnustatud ja usaldusväärsed, mis tähendab, et kui näed nende mänge kasiinoportaalis, võid end tunda üsna enesekindlalt. Tunnustatud mängutootjate loomingut on testitud iseseisvate laborite poolt, mis veenduvad mängude õigluses. Kui mäng ei läbi teste, ei lähe selline mäng kunagi ringlusesse.

Seetõttu tuleb kindlasti enne mängima asumist kontrollida, milliste tootjate mängud on üldse kasiinos saadaval. Sellest oleneb kogu sinu mängukogemus!

3. Sujuvad makseviisid

Kasiinos mängimiseks tuleb teha sissemakseid. Üllataval kombel pole sugugi igas kasiinos makseviisid sujuvalt üles ehitatud. Viimasel ajal on hakkanud levima kontovabad kasiinod, kus mängimiseks pead end ühendama internetipanka. See on hea näide kvaliteetsest kasiinost, kus kasutatakse turvalisi makseviise – miski ei ole turvalisem kui teha makseid oma internetipangast.

Makseviiside valik on üks oluline kasiino turvalisuse märk. Kui kasiino kasutab kummalisi tundmatuid makseviise, ei tasu sellise mänguportaaliga rohkem tegemist teha. Mängus on siiski sinu isikuandmed ja raha. Eelista kasiinosid, kus kasutatakse turvalisi makseviise nagu Eesti pankade otselinke, Trustly teenust või Skrilli/Netelleri e-rahakotte.

4. Kasutustingimused

Kellele meeldiks lugeda kasutustingimusi? Ilmselt ainsad inimesed, kes on üldse lugenud kasiinode kasutustingimusi, on juristid. Kui sa tahad aga saada kvaliteetse mängukogemuse osaliseks ja ei taha hiljem sattuda ebameeldivate üllatuste otsa, tasuks vähemalt tingimustele pilk peale visata. Kui sa ei viitsi kõike läbi lugeda, siis tutvu vähemalt tingimustega, mis puudutavad sisse- ja väljamakseid ning boonuseid. Mõnes kasiinos on näiteks piir ees selle osas, kui palju sa tohid üldse raha välja maksta: mõni portaal ei luba kuus välja kanda üle 5000 või 10 000 euro.

Selliste tingimustega tuleks kohe alguses tutvuda, muidu satud olukorda, kus oled mänginud ja võitnud raha kasiinos, kust ei saa isegi korralikult raha välja kanda.

5. Mõistlik klienditeenindus

Viimase, kuid sugugi mitte vähemolulise, faktorina tuleb mõelda klienditoele. Ühel mõistlikul Eesti kasiinol peaks olema eestikeelne sujuv teenindus, mis tegutseb vähemalt argipäevil. Enne konto avamist tasub klienditeenindusega kontakteeruda ja küsida midagi niisama suusoojaks – siis saad näha, kas sulle meeldib klienditeeninduse suhtumine ning kas antavad vastused on kasulikud.

Kui valida kasiino ülalmainitud põhimõtete järgi, saad vähemalt enda jaoks kindluse, et oled teinud korraliku taustatöö. Kasiino valimist ei tasuks teha uisapäisa. Tegutse tasa ja targu ning vali mänguportaal ratsionaalselt.

Kommenteeri