3 innovaatilist viisi kasutaja autentimiseks online kasiinos

Hasartmäng on korraga nii lõbus kui ka põnev, eriti kui seda saab harrastada mugavalt kodust väljumata. Oled kindlasti märganud, et nii mõnigi veebikasiino küsib sisse- ja väljamaksete tegemisel Sinu dokumente. Kogu see protsess võib olla küllaltki aeganõudev ning igasugune mängutuhin on Sul juba asjaajamise käigus kadunud. Küll aga on Eesti internetikasiinod leidnud innovaatilisi viise, kuidas kasutaja autentimist kiirelt ja lihtsalt läbi viia. Seejuures mitte kõik online kasiinod ei nõua Sinult dokumente! Aga vaatame lähemalt.

Miks üldse on isikutuvastus online kasiinos vajalik?

Kasutaja autentimine tagab Sulle turvalise mängukeskkonna ning tõkestab ka rahapesu. Nii nagu igas keskkonnas, kus toimuvad rahatehingud, on ka kasiinodes see kohustuslik. Isikutuvastus tõestab, et ekraani taga oled tõesti Sina, sama inimene, kes konto registreerib ja seal ka mängib.

1) Tehisintellekt tuvastab Sinu isiku kiirelt ja turvaliselt

Varem oli isikutuvastamiseks kasutusel üpris arhailised meetodid. Näiteks vaadati Sinu esitatud dokumendid läbi manuaalselt, mis võis võtta aega päevi. Lisaks võib sellise meetodi puhul mängu tulla ka puhas inimlik viga. Päris tüütu!

Tänapäeval käib kasutaja autentimise protsess kiiresti, täpselt ning on suuresti automatiseeritud. Tavaliselt palutakse Sul jagada oma nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit ning teha pilti passist või ID-kaardi mõlemast poolest ning need vastavas keskkonnas üles laadida. Kasiinod võivad Sinult paluda ka elukohatõendit. Reeglina võtab tuvastusprotsess aega vaid alla tunni, harva mõne päeva. Pärast konto kinnitamist saab teha väljamakse.

2) Biomeetriline autentimine – innovaatiline lähenemine

Tehisintellekt on niivõrd tasemel, et suudab isiku tuvastamiseks kasutada ka Sinu biomeetrilisi andmeid. Tihtipeale on mitmes online kasiinos taolised autentimisviisid kasutusel. Modernne tehnoloogia tunneb ära Sinu näo, mistõttu palutakse Sul registreerimise käigus endast ekraani ees selfie teha. Mõnikord palutakse enekas teha koos eelnevalt esitatud ID-kaardiga (selfit tehes naeratamine pole kohustuslik, kuid ega see halba ei tee).

Muuhulgas tagab näotuvastus, et alaealised lapsed vanemate ID-kaarti kasutades veebikasiinodes ei mängiks. Seegi isikutuvastuse meetod võtab reeglina aega suhteliselt vähe ning juba saadki oma lemmik slotimängu juurde naasta.

Tehisintellekt ning biomeetriline tehnoloogia on ääretult põnevad ning teevad Sinu online kasiino kogemuse kasutajasõbralikuks. Ükskõik kui palju meile meeldib selfisid teha, siis ometi tekib küsimus, kas Sa ikka tahad isiklikku infot internetikasiinoga jagada? Need meetodid on küllaltki kiired, kuid ometi 24% online kasiinodes mängijatest ei tee taolist autentimisprotsessi lõpuni. Kas põhjuseks võib olla soov jääda privaatsemaks või on tegu siiski liiga pika protsessiga?

3) Registreerimisvabad online kasiinod – tehisintellekti viimane sõna

Tehisintellekti viimane sõna on registreerimisvabad online kasiinod. See on suhteliselt uus, kuid väga teretulnud nähtus e-kaubandusmaastikul. Lisaks sellele, et ei pea esitama tundlikke isikuandmeid ning selfide peale aega kulutama, toimuvad sisse- ja väljamaksed vaid mõne minutiga.

Kuidas see töötab? Autentimine toimub Sinu panga kaudu ning sissemakse tegemine kasiinosse on täpselt nagu tavalise internetimakse tegemine. Kuna Sinu pank on Sind juba eelnevalt tuvastanud, siis online kasiino Sinult lisainfot ei vaja. Seejuures kõrgeima turvalisuse tagamiseks Sinu panga andmeid ei salvestata. Lihtne!

Kosmiliselt kõlisev mäng nimega Starburst Slot on üks Eesti populaarsemaid slotimänge ning ka ehe näide, kus futuristlik tehisintellekt võimaldab registreerimisvabalt kalliskive ühte ritta seada ning võidetud raha vaid loetud minutitega pangakontole koguda.

Kui otsustad õnne proovida online kasiinos, siis mängi vaid litsenseeritud kasiinodes. Nii võid kindel olla, et Sinu sisse makstud raha ei kao igaveseks illegaalsetesse internetisügavustesse ning võidetud raha jõuab kindlalt Sinu pangakontole.

Kommenteeri